881 966 143 rejestracja online

Rejestracja telefoniczna: pn-pt 9:00-20:00Zadzwoń 881-966-143 881-966-143

Zgłoś się do nas po profesjonalne i kompleksowe leczenie

wizyta trwa między 1-2h

leczenie przeprowadzane jest zawsze w znieczuleniu miejscowym

Leczenie próchnicy:

Oferujemy kompleksowe leczenie próchnicy oraz odbudowę zębów wysokiej klasy materiałami światłoutwardzalnymi. Rozprzestrzenianie się bakterii w jamie ustnej prowadzi do schorzeń dziąseł i przyzębia oraz poważniejszych problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca, nerek i stawów. Nie bagatelizujmy więc na pozór błahego problemu, ponieważ może on doprowadzić do poważnego pogorszenia naszego stanu zdrowia.

Zadzwoń i umów się na wizytę 881-966-143

Nasze zasady,

którymi kierujemy się w stomatologii zachowawczej

Naturalna struktura

Odbudowujemy zęby w sposób anatomiczny tzn. budujemy guzki i bruzdy zgodnie z anatomią danego zęba. Dzięki temu Twoje zęby nawet po ich wypełnieniu będą wyglądały w 100% naturalnie.

Komfort Leczenia

Ubytki wypełniane są w izolacji koferdamem, co zwiększa komfort pacjenta (nie leci do jamy ustnej płyn z końcówek) oraz znacząco poprawia suchość w ubytku. Stosujemy znieczulenie miejscowe.

Satysfakcja Pacjenta

Dogodne terminy wizyt, zrozumiałe wytłumaczenie zakresu zabiegu, przyjazna atmosfera, wygodna poczekalnia – dbamy o satysfakcję Pacjentów w najmniejszym szczególe.

Precyzja

Praca w powiększeniu (pod mikroskopem) od opracowania ubytku, przez wypełnienie aż do polerowania gotowego wypełnienia.

Estetyczny wygląd

Gotowe wypełnienia polerujemy sekwencją dwóch unikatowych gumek, dzięki którym uzyskujemy lustrzaną powierzchnię wypełnienia.

Dokładność

Poświęcimy Ci tyle czasu, ile będzie potrzebne, aby wyleczyć Twój ząb bardzo dokładnie. Doskonała jakość leczenia jest dla nas najważniejsza.

Dzieczyna

Trwałe i estetyczne

wypełnienia

Dysponujemy szeroką paletą kolorów wypełnień, która pozwala idealnie dobrać odcień tak, aby wypełnienie nie odróżniało się od naturalnej części zęba. Dzięki dużym zdolnościom manualnym naszych lekarzy możemy odbudować ząb w sposób idealny, osiągając wysoki poziom estetyki i zachowując przy tym funkcjonalność zęba.

Mężczyzna

Wykorzystujemy kompozyty światłoutwardzalne do odbudowy zniszczonych próchnicowo zębów. Do zębów przednich stosujemy kompozyty mikrohybrydowe, gdyż z ich pomocą uzyskujemy doskonały efekt estetyczny. Natomiast do wypełnień w zębach bocznych stosujemy kompozyty nanohybrydowe o szczególnych parametrach fizycznych:

  • bardzo trwałe,
  • trudno ścieralne,
  • szczelne,
  • bardzo elastyczne.

Leczenie protetyczne w gabinecie Stomatologia Pałyga

ubytki 2-giej klasy (międzyzębowe) odbudowywane są metodą Injection Molded Technique, dzięki której uzyskujemy jednolitą, gładką powierzchnię ściany bocznej zęba.

najgłębsze miejsca ubytku próchnicowego nie są opracowywane wiertłem, a piaskarką (metodą abrazji powietrznej), dzięki czemu ryzyko obnażenia miazgi zostaje zmniejszone do minimum-> dzięki temu mniej zębów musimy leczyć kanałowo.

zęby odbudowujemy na specjalnych formówkach sekcyjnych, ultracienkich, gładkich, które odtwarzają naturalny profil zęba.

Opinie pacjentów

We wcześniejszych gabinetach plombowanie polegało na zaklejeniu dziury w zębie. W gabinecie Pałyga po raz pierwszy dentysta odbudował strukturę zęba. Różnica jest ogromna!

Paulina

{...} Odkąd leczę się u Pani doktor Ani zabiegi dentystyczne już mnie nie stresują. Bardzo polecam ;)

Radek

Przyjazny personel, nowoczesne technologie

We wcześniejszych gabinetach plombowanie polegało na zaklejeniu dziury w zębie. W gabinecie Pałyga po raz pierwszy dentysta odbudował strukturę zęba. Różnica jest ogromna!

 

Masz złe doświadczenia? Zapraszamy do Centrum Stomatologia Pałyga. U nas zobaczysz i poczujesz jakość, z którą nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia.

Umów się 881-966-143

Pierwsza wizytabez strachu, bez bólu

Już nie musisz stresować się przed wizytą u dentysty. Przekonaj się, że leczenie próchnicy i odbudowa zębów może być komfortowa i bezbolesna.

 

Nie odkładaj wizyty u dentysty, zanim będzie za późno.

Anna Świecimska-Pałyga

Na pierwszej wizycie chcemy poznać Twoje oczekiwania i obawy związane z leczeniem dentystycznym. Dlatego każdą wizytę nasi lekarze rozpoczynają od spokojnej i przyjemnej rozmowy przy biurku, a nie na fotelu dentystycznym.

 

W trakcie leczenia dokładnie informujemy Pacjenta o naszych działaniach, a także o wszystkich dostępnych możliwościach leczenia. Dzięki temu w pełni świadomie możesz zadecydować, jak będzie wyglądało dalsze leczenie.

Lek. Dent. Anna Świecimska-Pałyga Współwłaściciel gabinetu

Komfort leczenia, na który zasługujesz

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę

881-966-143

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności
Anna Świecimska- Pałyga - ZnanyLekarz.pl