Piękne, białe i zdrowe zęby!

Zasługujesz na idealny uśmiech!

Leczenie protetyczne - gabinet Stomatologia Pałyga

Kilka wizyt w naszym gabinecie wystarczy, by przywrócić twojemu uśmiechowi dawny blask. Już dziś skorzystaj z naszego najnowocześniejszego technologicznie leczenia protetycznego, które przywróci ci komfort i radość z życia.

Najlepszy sprzęt, wyłącznie doświadczeni specjaliści oraz nowoczesne metody leczenia są naszymi najsilniejszymi stronami. Dzięki nim bezustannie zapewniamy swym pacjentom opiekę protetyczną na światowym poziomie.

Bez bólu - ikona

Innowacyjne techniki leczenia

Bez bólu - ikona

Indywidualne podejście

Bez bólu - ikona

Bogate zaplecze technologiczne i protetyczne

Bez bólu - ikona

Materiały najwyższej jakości

Bez bólu - ikona

Troska o komfort pacjenta

Wypełnienie protetyczne w jeden dzień? To możliwe!

W gabinecie Stomatologia Pałyga wykorzystujemy ultranowoczesną technologię leczenia protetycznego CEREC. Dzięki niej w trakcie jednej wizyty wykonujemy trójwymiarowy obraz uzębienia, licówki, wypełnienia Inlay i Onlay, korony oraz inne uzupełnienia pełnoceramiczne. W efekcie Twój uśmiech niemal natychmiast staje się piękny.

Dzięki leczeniu protetycznemu CEREC zyskujesz:

Skan zębów - ikona

1. Skan zębów

zamiast tradycyjnego wcisku

Licówki i korony - ikona

2. Licówki i korony

w czasie jednej wizyty

Idealne odwzorowanie zęba - ikona

3. Idealne

odwzorowanie zęba

Zadzwoń i umów się na wizytę

zrób pierwszy krok ku pięknemu uśmiechowi!

Telefon - ikona 735 464 144

Bezbolesne leczenie, najlepsza atmosfera

Najlepsi lekarze i bezstresowe leczenie sprawiły, że zyskaliśmy pełne zaufanie naszych pacjentów. W Gabinecie Pałyga otrzymujesz gwarancję:

 • Indywidualnego podejścia do każdego pacjenta
 • Bezbolesnego leczenia
 • Przystępnych cen
 • Najlepszej atmosfery
 • Profesjonalizmu i doświadczenia na najwyższym poziomie
 • Perfekcyjnej estetyki

Usługi protetyczne na światowym poziomie

W Gabinecie Pałyga wykonujemy następujące prace protetyczne:

 1. Niebieski haczyk w czarnym kółku - ikona

  Licówki

  czyli ceramiczne nakładki, pokrywające zęby od strony estetycznej. Stosujemy je w przypadku, gdy niezbędna jest poprawa ich kształtu. Szeroka paleta dostępnych odcieni pozwala nam stworzyć nakładkę, która w niczym nie będzie różniła się od twoich naturalnych zębów.

 2. Niebieski haczyk w czarnym kółku - ikona

  Korony

  uzupełnienia, wykorzystywane w przypadku potrzeby odbudowy znacznej części zęba. Wykonywane z najwyższą estetyką i trwałością.

 3. Niebieski haczyk w czarnym kółku - ikona

  Inlay i Onlay

  specjalne wypełnienia o wyjątkowej trwałości i estetyce, umożliwiające odbudowę anatomicznego kształtu zęba. Stanowią alternatywę dla tradycyjnych dużych wypełnień.

 4. Niebieski haczyk w czarnym kółku - ikona

  Proteza szkieletowa

  służy do wypełnienia znacznych braków w uzębieniu. Wykonywana jest z trwałych, wysoce odpornych na ścieranie materiałów i rozkłada siły żucia jak naturalne zęby.

 5. Niebieski haczyk w czarnym kółku - ikona

  Mosty protetyczne

  pozwalają odbudować braki po jednym bądź kilku zębach. Zabieg polega na oszlifowaniu powierzchni sąsiadujących zębów oraz osadzeniu mostów, estetycznie zakrywających ubytki.

 6. Niebieski haczyk w czarnym kółku - ikona

  Protezy całkowite

  odtwarzają całkowite braki w uzębieniu, uzupełniając je w jednym łuku. Wykonywane z materiału akrylowego o wysokiej trwałości i estetyce.

Metamorfozy

Metamorfoza - mosty i korony porcelanowe na podbudowie metalowej Metamorfoza - mosty i korony porcelanowe na podbudowie metalowej

Mosty i korony porcelanowe na podbudowie metalowej

Metamorfoza - mosty cyrkonowe Metamorfoza - mosty cyrkonowe

Mosty cyrkonowe

Metamorfoza - most porcelanowy na podbudowie metalowej Metamorfoza - most porcelanowy na podbudowie metalowej

Most porcelanowy na podbudowie metalowej

Metamorfoza - mosty cyrkonowe Metamorfoza - mosty cyrkonowe

Mosty cyrkonowe

Metamorfoza - licówki porcelanowe Metamorfoza - licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe

Metamorfoza - licówki porcelanowe Metamorfoza - licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe

Opinie

Świadczone przez nas metody leczenia uczyniły z nas jednym z najlepszych gabinetów protetycznych w regionie. Ufając nam otrzymujesz gwarancję zadowolenia, braku bólu i stresu oraz – przede wszystkim – odzyskania pięknego uśmiechu, który będzie stanowił twoją wizytówkę!

Nad całym procesem twojego leczenia będzie czuwał lekarz prowadzący, przy którym możesz czuć się całkowicie komfortowo i bezpiecznie.

Po wielu latach walki z kompleksami wreszcie odetchnęłam z ulgą. Moja ,,nowa” czwórka wygląda perfekcyjnie, w zasadzie jest nie do odróżnienia od moich naturalnych zębów. Wszystko to w ciągu jednej wizyty. Niesamowicie miły zespół lekarzy, przy którym poczułam się jak w domu. Niezmiernie polecam!

Julia
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Profesjonalizm w każdym calu. Potrzebowałem mostu protetycznego i obawiałem się, że szlifowanie sąsiednich zębów może je osłabić. Na szczęście szybko rozwiano moje wątpliwości i mogę cieszyć się w pełni estetyczną pracą :) Prawdziwi artyści w swoim fachu.

Mikołaj
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Komfortowe leczenie bez bólu!

Zadzwoń i umów się na wizytę!

Telefon - ikona 735 464 144

Protetyka – najczęściej zadawane pytania

Współczesna protetyka obejmuje zdecydowanie więcej obszarów niż tylko tworzenie protez. Niezwykle szybki postęp w tej dziedzinie sprawił, że jesteśmy dziś w stanie odbudować zarówno pojedynczy ząb lub jego fragment, jak i całą szczękę.

 1. 1. Czym zajmuje się protetyka?

  Protetyka jest działem stomatologii, zajmującym się odtwarzaniem pierwotnego stanu uzębienia u pacjentów z ubytkami. Polega na uzupełnianiu braków w oparciu o najnowocześniejsze technologie, pozwalające zachować pełną estetykę i funkcjonalność.

 2. 2. Na czym polega leczenie protetyczne?

  W pierwszej kolejności zawsze staramy się odratować zniszczoną strukturę zęba. Wykorzystujemy najwyższej klasy wkłady protetyczne, gotowe naprawić nawet bardzo duże ubytki. W przypadku, gdy nie jest to możliwe, stosujemy mosty lub protezy.

  Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod badawczych oraz mikroskopów zabiegowych wszystkie protezy dopasowujemy z ogromną precyzją, co gwarantuje wytrzymałość oraz wysoki komfort.

 3. 3. Kiedy warto rozważyć leczenie protetyczne?

  Leczenie protetyczne skierowane jest do osób, pragnących uzupełnić małe lub duże ubytki w uzębieniu bądź odbudować zniszczone zęby. Zalecane jest zwłaszcza w przypadku złamania lub utraty jednego bądź wielu zębów oraz całkowitego bezzębia.

  • 4. Jakie są efekty leczenia protetycznego?

   Leczenie protetyczne pozwala na uzupełnienie ubytków, przywracając pełną estetykę i funkcjonalność uzębienia. Umożliwia także korektę wady zgryzu oraz poprawę komfortu psychicznego. Zabiegi protetyczne w Gabinecie Pałyga – dzięki doświadczeniu, zapleczu technologicznemu oraz domowej atmosferze – pomogą ci więc zapomnieć o wszystkich problemach, jakie wiążą się z brakiem jednego lub więcej zębów.

  • 5. Ile trwa leczenie protetyczne?

   Długość leczenia oraz niezbędna liczba wizyt uzależniona jest od metody leczenia. Dzięki wykorzystywaniu innowacyjnej metody CERC jesteśmy w stanie wykonać korony, mosty i licówki w czasie jednej wizyty.

   Należy jednak pamiętać, że każde leczenie jest indywidualne. O tym, ile wizyt będziesz potrzebował, zdecyduje nasz specjalista protetyk. Dołożymy jednak wszelkich starań, by cały proces leczenia przebiegł jak najszybciej, bez zbędnego zwiększania ilości wizyt.

 4. 6. Czy protetyka jest bezpieczna?

  Leczenie protetyczne przeprowadzone przez wyspecjalizowanych lekarzy, po wykonaniu pełnego wywiadu i z wykorzystaniem nowoczesnych metod diagnostycznych jest bezpieczne dla zdrowia. Co więcej, pomaga ono chronić pozostałe zęby przed zniszczeniem.

  Wykorzystywane współcześnie materiały naśladują strukturę zębiny oraz szkliwa zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Często cechują się one odpornością większą niż naturalne szkliwo.

 5. 7. Czy z leczenia protetycznego mogą korzystać dzieci?

  Z uwagi na stały rozrost oraz kształtowanie się kości żuchwy w wieku dziecięcym, z reguły nie zaleca się w ich przypadku leczenia protetycznego. Należy wykorzystać wszystkie inne metody, pozwalające zachować ząb oraz przeprowadzać działania zapobiegawcze i ortodontyczne. Zabiegi protetyczne powinny być odroczone do czasu, aż cały układ żujący będzie w pełni ukształtowany.

 6. 7. Czy z leczenia protetycznego mogą korzystać dzieci?

  Z uwagi na stały rozrost oraz kształtowanie się kości żuchwy w wieku dziecięcym, z reguły nie zaleca się w ich przypadku leczenia protetycznego. Należy wykorzystać wszystkie inne metody, pozwalające zachować ząb oraz przeprowadzać działania zapobiegawcze i ortodontyczne. Zabiegi protetyczne powinny być odroczone do czasu, aż cały układ żujący będzie w pełni ukształtowany.

 7. Lekarz Świecimska-Pałyga

  8. Jak wygląda pierwsza wizyta w Gabinecie Pałyga?

  Tworzymy unikalną, domową atmosferę, w której pozbędziesz się strachu. W pierwszej kolejności będziemy chcieli cię poznać. Zaprosimy cię do biurka (o krępujących rozmowach na fotelu możesz zapomnieć), by porozmawiać o twoich potrzebach, lęku i tym, co pragniesz poprawić w swoim wyglądzie. Przeprowadzimy szczegółowy wywiad lekarski, który pozwoli nam zaproponować ci najskuteczniejszą metodę leczenia. Wykonujemy zdjęcia rentgenowskie na miejscu.

  Nasz priorytet stanowi komfort pacjenta oraz całkowita skuteczność leczenia protetycznego. Za sprawą metody CEREC, najnowocześniejszego wyposażenia oraz kadry specjalistów jesteśmy w stanie zagwarantować naszym pacjentom najwyższą precyzję zabiegów, oraz – co najważniejsze – brak odczuwania bólu. W naszym gabinecie pacjenci pozbawiają się dentofobii, zyskując nowy, piękny uśmiech, pozwalający pozbyć się wszystkich kompleksów. I to właśnie cieszy nas – jako lekarzy Gabinetu Pałyga – najbardziej.

  Lek. Dent. Anna Świecimska-Pałyga

Dlaczego warto skorzystać z leczenia Stomatologia Pałyga - logo

Doświadczony personel - ikona

Doświadczony personel

Wybierając Stomatologię Pałyga, znajdziesz się w rękach certfikowanych specjalistów.

Przyjazna atmosfera - ikona

Przyjazna atmosfera

Zadbamy o twój komfort i dobre samopoczucie w trakcie wizyt.

Profesjonalna diagnostyka - ikona

Profesjonalna diagnostyka

Plan leczenia dopasujemy do twoich indywidualnych potrzeb.

Nowoczesny sprzęt - ikona

Nowoczesny sprzęt

Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, podnoszącego jakość diagnostyki i leczenia.

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.