881 966 143 rejestracja online

Rejestracja tel. PN-PT 9-12 i 16-19Zadzwoń 881-966-143 881-966-143

Stomatologia Pałyga
Uśmiechnięty pacjent Stomatologii Pałyga

Piękne, białe i zdrowe zęby.Twoje zęby

Tylko kilka wizyt dzieli Cię od posiadania pięknego, nieskrępowanego (białego) uśmiechu.

Skorzystaj z leczenia protetycznego, które przywróci Ci komfort i radość życia.

Leczenie protetyczne w gabinecie Stomatologia Pałyga

Specjalizujemy się w leczeniu protetycznym. Używamy najlepszego sprzętu i pracujemy z doświadczonymi specjalistami, którzy sprawiają, że setki naszych Pacjentów cieszą się pięknym i białym uśmiechem.

Nasze największe atuty to:

Innowacyjne podejście lekarzy do pacjentów

innowacyjne podejście do leczenia

Współpracujemy z pacjentem kompleksowo

kompleksowa współpraca z pacjentem

Dobrze wyposażone zaplecze pracowni protetycznej

bogate zaplecze pracowni protetycznej

Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości

wykorzystanie materiałów najwyższej jakości

Wypełnienie protetyczne w jeden dzień

w Centrum Stomatologia Pałyga

W naszym gabinecie skorzystasz z ultranowoczesnej technologii leczenia protetycznego – CEREC. W czasie jednej wizyty wykonamy trójwymiarowy obraz, znacznie precyzyjniejszy od tradycyjnego wycisku. Wykorzystując specjalną frezarkę i piec do porcelany przygotujemy licówki, wypełnienia Inlay, Onlay, korony oraz inne uzupełniania pełnoceramiczne podczas jednej wizyty w naszym gabinecie. Dzięki leczeniu technologią CEREC zyskujesz:

 • Natychmiastowy efekt – licówki i korony w czasie jednej wizyty
 • Precyzyjne uzupełnienie – bez konieczności wielokrotnych poprawek
 • Idealnie odwzorowany kształt zęba – rekonstrukcja z dokładnością do 25 mikronów
Przyjazny gabinet stomatologiczny w Sosnowcu

Bezbolesne leczenie, domowa atmosfera

Zaufała nam już ogromna grupa pacjentów z Zagłębia i ze Śląska. Wybierają nas Pacjenci z całego świata, ponieważ wyróżniamy się wśród innych gabinetów:

 • bezbolesnym leczeniem,
 • przestępnymi cenami,
 • domową atmosferą,
 • profesjonalizmem na najwyższym poziomie,
 • ogromną estetyką prac protetycznych,
 • indywidualnym podejściem do każdego naszego Pacjenta.

Zadzwoń i umów się na wizytę 881-966-143

Usługi Protetyczne

W gabinecie Stomatologia Pałyga wykonujemy następujące prace protetyczne:

 • Licówki Ceramiczne nakładki pokrywające zęby od strony estetycznej. Stosowane, aby poprawić kształt oraz dobrać odpowiedni kolor zębów do pozostałych.
 • Inlay, Onlay (kompozytowy) Wykonujemy uzupełnienie zęba, które sprawia, że ząb wygląda jakby nigdy nie było w nim próchnicy, a materiał, z którego jest wykonywane jest bardzo trwały i estetyczny.
 • Korony Uzupełnienia odbudowujące znaczną część zęba. To rozwiązanie protetyczne stosujemy w celu poprawy estetyki zęba oraz jego trwałości.
 • Proteza szkieletowa Dzięki protezie szkieletowej odtwarzamy znaczne braki w uzębieniu. Wykonywana z trwałych materiałów i rozkłada siły żucia w taki sposób, jakbyśmy mieli swoje zęby.
 • Mosty Dzięki temu rozwiązaniu możemy odbudować braki po jednym bądź kilku zębach. Szlifujemy sąsiadujące zęby w taki sposób, aby osadzić most, który przęsłem zakryje braki w uzębieniu.
 • Proteza całkowita Odtwarza całkowite braki w uzębieniu. Proteza całkowita zastępuje nam zęby w jednym łuku. Wykonywana z materiału akrylowego o specjalnej trwałości i estetyce.
Przygotowywanie protezy zębowej

Opinie

Bardzo dziękuję. Jako jedyni podjęliście się ratowania mojego zęba - wszyscy inni chcieli go wyrywać. Leczenie kanałowe wykonane perfekcyjnie i bez bólu - zasłużone gratulacje!

Agnieszka

Wizytę w tym gabinecie wspominam z przyjemnością. Najlepszy dentysta w Sosnowcu! Polecam serdecznie

Michał

Kompleksowa opieka dentystyczna

W gabinecie Stomatologia Pałyga leczony jesteś kompleksowo, więc jeśli będzie trzeba wykonać jakieś inne usługi z zakresu stomatologii poza protetyką, zostaniesz zapisany do odpowiedniego specjalisty w naszym gabinecie.

 

Nad całym przebiegiem leczenia czuwać będzie Twój lekarz prowadzący, na którym zawsze możesz polegać i czuć się bezpiecznie.

Umów się 881-966-143

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej wypisaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Pacjentów pytania dotyczące leczenie protetycznego. Pamiętaj, że jeśli jest coś, czego chciałbyś się dowiedzieć zadzwoń do nas

Czym zajmuje się protetyka?

Współczesna protetyka to dużo więcej niż tylko tworzenie protez. Ogromny postęp w tej dziedzinie sprawił, że dzięki leczeniu protetycznemu możemy odbudować zarówno pojedynczy ząb lub jego fragment, jak również bezzębną szczękę.

 • Na czym polega leczenie protetyczne?

  Dzięki nowoczesnym metodom leczenia, protetycy w pierwszej kolejności starają się odratować zniszczoną strukturę zęba. Wykorzystanie najwyższej klasy wkładów protetycznych pozwala na zachowanie zęba, w którym wystąpił bardzo duży ubytek. Przede wszystkim jednak protetyka umożliwia odbudowę zębów lub całej szczęki, dzięki zastosowaniu specjalnych konstrukcji mostów lub protez.

   

  Zakładane w gabinecie Stomatologia Pałyga protezy są dopasowywane z ogromną precyzją do kształtu szczęki, co gwarantuje ich wytrzymałość oraz duży komfort dla Pacjentów.

 • Jakie są efekty leczenie protetycznego?

  • uzupełneinie braku zęba lub zębów,
  • przywrócenie funkcji uzębienia,
  • poprawa estetyki uzębienia,
  • korekcja wady zgryzu,
  • wsparcie leczenia chorób przyzębia,
  • piękny uśmiech i poprawa komfortu psychicznego.

  Kiedy warto pomyśleć o leczeniu protetycznym?

  • złamany ząb,
  • duży ubytek w zębie,
  • brak jednego zęba,
  • brak kilku zębów.
 • Czy protetyka jest bezpieczna?

  Leczenie protetyczne pozwala odtworzyć zniszczone lub utracone tkanki zęba. Współcześnie mamy bardzo łatwy dostęp do materiałów, które naśladują strukturę zębiny oraz szkliwa. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, materiały te często mają wyższą odporność niż szkliwo.

   

  To sprawia, że leczenie protetyczne nie tylko pozwala na odtworzenie ubytków, ale także chroni nasze zęby przed dalszym zniszczeniem. Zyskujemy piękny uśmiech, a także komfort gryzienia.

 • Ile trwa leczenie protetyczne?

  Długość leczenia oraz niezbędna liczba wizyt uzależniona jest od konkretnej metody leczenia. Specjalizujemy się w protetyce jednego dnia i dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody CEREC możemy wykonać korony, mosty i licówki w czasie jednej wizyty.

   

  Oczywiście każdy zabieg protetyczny jest inny i dlatego lekarz protetyk indywidualnie rozpatruje możliwość zastosowania jednoseansowego zabiegu. Niezależnie jednak od rodzaju leczenia, w pierwszej kolejności stawiamy na komfort naszych Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces leczenia wykonać jak najszybciej, bez zbędnego wydłużania terminów wizyt.

 • Czy leczenie protetyczne jest przeznaczone dla dzieci?

  U dzieci, u których uzębienie nie jest do końca ukształtowane, nie zaleca się przeprowadzania leczenia protetycznego. Musimy pamiętać, ze szczęka i żuchwa dopiero się rozwijają. Dlatego też wykonanie prac protetycznych, powinno być odroczone do czasu, kiedy cały układ żujący będzie już w pełni ukształtowany. W pierwszej kolejności powinno zostać zastosowanie leczenie zapobiegawcze oraz ortodontyczne.

 • Boisz się dentysty i stomatologów?

  Przyjdź do nas.
  Gwarantujemy, że będziesz chętnie do nas wracał, a Twój uśmiech będzie piękny!

Pierwsza wizytaJak to wygląda?

Niezależnie od tego czy jesteś Pacjentem protetycznym czy nie, najpierw chcemy Cię poznać. Zapraszamy jesteś do biurka, gdzie lekarz dentysta rozmawia z Tobą, by poznać Twoje potrzeby, lęki i wszystko to, co chcesz poprawić w swoim wyglądzie. Przeprowadzany jest szczegółowy wywiad lekarski.

Anna Świecimska-Pałyga

Pacjenci chwalą u nas serdeczną i domową atmosferę, co sprzyja naszej współpracy. W naszym gabinecie ludzie pozbywają się dentofobii, czyli lęku przed dentystą.

 

Od Ciebie zależy, kiedy będziesz chciał usiąść na fotelu stomatologicznym w celu zrobienia szczegółowego przeglądu i serii zdjęć potrzebnych nam do wykonania planu leczenia.

Lek. Dent. Anna Świecimska-Pałyga Współwłaściciel gabinetu

Komfort leczenia, na który zasługujesz

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę

881-966-143

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności
Anna Świecimska- Pałyga - ZnanyLekarz.pl