881 966 143 rejestracja online

Rejestracja telefoniczna: pn-pt 9:00-20:00Zadzwoń 881-966-143 881-966-143

CENTRUM STOMATOLOGII PAŁYGA

Przyjazny i nowoczesny gabinet stomatologiczny w Sosnowcu.

  • Od początku gabinet tworzymy z pasją i oddaniem, aby wszyscy nasi Pacjenci czuli, że zależy nam na ich dobru.
  • W STOMATOLOGII PAŁYGA mamy czas dla każdego Pacjenta. Zawsze możemy porozmawiać o rzeczach, które Cię nurtują.
  • Cechuje nas DOMOWA atmosfera. Pacjenci często nas polecają nie tylko za profesjonalne leczenie, ale również bardzo ciepłą atmosferę. 
  • Do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób INDYWIDUALNY. Każdy z osobna jest dla nas NAJWAŻNIEJSZY.
  • W naszym gabinecie KOMPLEKSOWO wykonujemy wszystkie zabiegi z zakresu stomatologii.

Zapraszamy do Kliniki STOMATOLOGIA PAŁYGA, w której podchodzimy do Pacjenta w sposób indywidualny i w pierwszej kolejności wsłuchujemy się w jego potrzeby i oczekiwania.

Każdy Pacjent na pierwszej wizycie poddawany jest konsultacji, która przebiega w trzech etapach:

  1. W pierwszej kolejności Pacjent zapraszany jest do biurka, gdzie może wygodnie usiąść i spokojnie porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Chcemy wysłuchać Twoich oczekiwań i problemów natury stomatologicznej. 
  2. Drugi etap to przegląd uzębienia i uzupełnienie karty Pacjenta.
  3. W etapie trzecim za pomocą takich narzędzi jak: specjalistyczna wiedza stomatologa, uzyskane informacje po przeglądzie ogólnym, przestudiowane z należytą starannością zdjęcia rentgenowskie, możliwości finansowe, ustalimy wspólnie drogę leczenia (pod opieką lekarza prowadzącego), aby dojść do upragnionego celu, który określimy na początku. 

Gwarantujemy, że przy ścisłej współpracy, na końcu tej drogi, będziesz się szeroko i promiennie uśmiechać.

Gabinet Stomatologia Pałyga powstał, aby świadczyć usługi dentystyczne naszym Pacjentom na najwyższym poziomie. Mamy świadomość tego, że pacjent chce, żeby jego zęby były otoczone najlepszą opieką. W naszym gabinecie pracuje profesjonalny zespół lekarzy, a personel pomocniczy dba, by wizyta była jak najprzyjemniejsza. Zależy nam na tym, aby dostosowywać się do Twoich oczekiwań. Chcemy by wszyscy nasi Pacjenci czuli się u nas dobrze i komfortowo, czemu sprzyja przyjazna atmosfera i przyjazny wystrój pomieszczeń.

Świadczymy usługi stomatologiczne z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, ortodoncji, stomatologii estetycznej, implantologii oraz profilaktyki. Zapraszamy wszystkich pacjentów, niezależnie od wieku, jak również z każdym problemem natury stomatologicznej.

Jesteśmy dla Państwa i chcemy aby atmosfera w naszej klinice była tworzona głównie przez pacjentów, gdyż to oni mają się u nas czuć dobrze i komfortowo.

 

Sprawdź wolny termin
i umów się na wizytę!

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek

10:00-20:00

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności
Anna Świecimska- Pałyga - ZnanyLekarz.pl