Masz pytanie? Zadzwoń! Rejestracja telefoniczna: pn-pt 9:00-19:00Zadzwoń 881-966-143 881-966-143

Poznaj nasz zespół

Anna Świecimska-Pałyga

Lek. dent. Anna Świecimska-Pałyga

Współwłaściciel gabinetu.
Protetyka, Stomatologia estetyczna, Periodontologia, 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W naszym gabinecie zajmuje się głównie chirurgią stomatologiczną, protetyką i stomatologia estetyczną. W fachowy sposób dba o uśmiechy swoich Pacjentów, a jej całościowe podejście do układu stomatognatycznego, pozwala na oferowanie Pacjentom najbardziej kompleksowych rozwiązań dla Ich problemów. Stale podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w wielu kursach i konferencjach naukowych:

 

 

Bartosz Pałyga

Bartosz Pałyga

Współwłaściciel gabinetu
Manager

Ukończył Zarządzanie ze specjalizacją psychologia w biznesie. W naszej klinice dba o zadowolenie naszych pacjentów zapewniając najwyższy poziom świadczonych usług, poprzez profesjonalne zarządzanie.

Najważniejszy dla niego jest Pacjent oraz personel Kliniki. Dzięki temu jest blisko ludzi, dla których chce by Stomatologia Pałyga była najlepszą placówką medyczną jak i najlepszym miejscem pracy. Wychodzi z założenia, że lekarze oraz personel pomocniczy ma dbać o piękny uśmiech pacjentów natomiast on, aby pacjenci bardzo często i chętnie się uśmiechali.

 

Paweł Nawrot

Lek. dent. Paweł Nawrot

Endodoncja mikroskopowa, chirurgia, periodontologia

Członek ITI (International Team for Implantology). Uczestnik licznych krajowych oraz zagranicznych sympozjów, szkoleń i warsztatów praktycznych. Rozwija swoje umiejętności pod okiem najlepszych mentorów z całej Europy (Włochy, Niemcy, Szwajcaria, Hiszpania, Wielka Brytania). Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce klinicznej, a niezbędne kwalifikacje potwierdza międzynarodowymi certyfikatami uznanych jednostek naukowych. Oprócz technicznej perfekcji zwraca szczególną uwagę na uzyskiwaną w wyniku leczenia wysoką estetykę uśmiechu. To wszystko gwarantuje Państwu najwyższy światowy poziom wykonywanych procedur oraz bezpieczeństwo podczas przeprowadzania skomplikowanych zabiegów.

 

Lek. Dent. Katarzyna Dzikowska-Rajchel

Lek. dent. Katarzyna Dzikowska-Rajchel

Stomatologia zachowawcza, pedodoncja, protetyka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W swojej pracy każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Duży nacisk kładzie na przyjazną atmosferę podczas leczenia, starając się, aby każdy pacjent czuł się komfortowo w trakcie wizyty. Swoje umiejętności stale podnosi poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. W codziennej pracy stawia na wysoką jakość wykonywanych procedur. Szczególnie skupia się na stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz protetyce. Poza gabinetem lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, zaś wieczorami relaksuje się czytając dobrą książkę lub oglądając film.

 

Lek. dent. Marzena Misiak-Grzybowska

Lek. dent. Marzena Misiak-Grzybowska

Stomatologia zachowawcza, pedodoncja, protetyka

Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Głównym obszarem zainteresowań jest stomatologia zachowawcza, chirurgia, protetyka. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Ambitna, skrupulatna, stawia na rozwój i nowoczesne rozwiązania. Łączy wiedzę i umiejętności z najnowszymi metodami leczenia, aby zapewnić kompleksowość usług. Priorytetem w codziennej pracy jest rozmowa z pacjentem i indywidualne podejście.

 

Lek. dent. Adam Angerman

Lek. dent. Adam Angerman

Ortodoncja

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Współpracuje ze specjalistą ortodontą z 25 letnim stażem. Certyfikowany lekarz systemu Invisalign (leczenie szynami nakładkowymi). Uczestnik licznych krajowych oraz zagranicznych sympozjów, szkoleń i warsztatów praktycznych z ortodoncji. Współpracuje w przygotowywaniu corocznych konferencji Opolskiego Koła Regionalnego PTO. Śmiało można powiedzieć że ortodoncja jest jego pasją.

 

Lek. dent. Paweł Miazga

Lek. dent. Paweł Miazga

Implantologia

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej z roku 2001. Od 2004 roku założyciel firmy 'Miazga- Stomatologia Mikroskopowa'. Leczenie, które państwu proponuje jest poparte ponad 10 latami doświadczenia, licznymi kursami, konferencjami i przede wszystkim pasją z jaką wykonuje swoją pracę.
W wolnych chwilach Pan Doktor oddaje się swojej pasji jaką jest fotografia.


 

Agnieszka Haberka

Agnieszka Haberka

Asystentka stomatologiczna

W 2008 roku ukończyła Zawodowe Policealne Studium Zawodowe AS w Sosnowcu na kierunku Asystentka stomatologiczna. Przez wiele lat zdobywa doświadczenie w swoim zawodzie ,który jest jej pasją. Czas wolny spędza na czytaniu książek ,oglądaniu filmów. W miarę możliwości stara się podróżować.


 

Higienistka i asystentka stomatologiczna Justyna Duster

Justyna Duster

Higienistka i asystentka stomatologiczna

Ukończyła w 2009r Medyczne szkołę Policealna w Sosnowcu na kierunku Asystentka Stomatologiczna . W 2016 r podnosząc swoje kwalifikacje ukończyła Niepubliczne medyczne studium na kierunku Higienistka Stomatologiczna w Będzinie . Aby doskonalić swoje umiejętności i zainteresowania uczestniczyła w kursie ortodontycznym . W wolnym czasie lubi spędzać aktywnie czas (jazda na nartach, rowerze, rolkach).