rejestracja online

Rejestracja telefoniczna: pn-pt 9:00-20:00Zadzwoń 881-966-143 881-966-143

Poznaj nasz zespół

Anna Świecimska-Pałyga

Lek. dent. Anna Świecimska-Pałyga

Współwłaściciel gabinetu.
Protetyka, Stomatologia estetyczna, Periodontologia

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W naszym gabinecie zajmuje się głównie chirurgią stomatologiczną, protetyką i stomatologia estetyczną. W fachowy sposób dba o uśmiechy swoich Pacjentów, a jej całościowe podejście do układu stomatognatycznego, pozwala na oferowanie Pacjentom najbardziej kompleksowych rozwiązań dla Ich problemów. Wolny czas spędza czytając dobre książki kriminalne, kocha góry jak również jest zapaloną rowerzystką.

Stale podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w wielu kursach i konferencjach naukowych:

 • Teeth Preparation for Crowns and Bridges, the Art of Aesthetics; Paul Gerloczy, Budapest,Hungary;
 • Licówki ceramiczne-krok po kroku; prof. dr hab. n. med. Beata Dejak, Łódź;
 • Protetyka&Endodoncja&Okluzja ; kierownictwo naukowe prof. dr hab. Stanisław Suliborski, Łódź
 • Inlay,onlay, endokorona,Poznań;
 • Idealny wycisk protetyczny.Korona ceramiczna; Poznań
 • Wkłady koronowo-korzeniowe z włókna szklanego standardowe i indywidualne, kierownictwo naukowe prof. dr hab. n. med. Mariusz Lipski;
 • First Step-pierwsze kroki w pracy w powiększeniu, dr n.med. Michał Jegier;
 • Perio II.Klasyczna chirurgia przyzębia, dr med.dent. Arkadiusz Kuczek;
 • Mikrochirurgiczna resekcja wierzchołka korzenia, lek. Stom. Witold Popowicz;
 • IMPLANTY-idea-sztuka-praktyka, kierownictwo naukowe dr n.med. Maciej Dijakiewicz,Sopot i dr hab. n.med. Rafał Koszowski,Katowice;
 • Dental Implantology- The First Annual Dental Conference, dr hab.n.med. Beata Czarnecka,Poznań

Zobacz certyfikaty

Lek. dent. Paweł Nawrot

Lek. dent. Paweł Nawrot

Endodoncja mikroskopowa, chirurgia, periodontologia

Członek ITI (International Team for Implantology). Uczestnik licznych krajowych oraz zagranicznych sympozjów, szkoleń i warsztatów praktycznych. Rozwija swoje umiejętności pod okiem najlepszych mentorów z całej Europy (Włochy, Niemcy, Szwajcaria, Hiszpania, Wielka Brytania). Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce klinicznej, a niezbędne kwalifikacje potwierdza międzynarodowymi certyfikatami uznanych jednostek naukowych. Oprócz technicznej perfekcji zwraca szczególną uwagę na uzyskiwaną w wyniku leczenia wysoką estetykę uśmiechu. To wszystko gwarantuje Państwu najwyższy światowy poziom wykonywanych procedur oraz bezpieczeństwo podczas przeprowadzania skomplikowanych zabiegów.

Katarzyna Dzikowska-Rajchel

Lek. dent. Katarzyna Dzikowska-Rajchel

Stomatologia zachowawcza, pedodoncja, protetyka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W swojej pracy każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Duży nacisk kładzie na przyjazną atmosferę podczas leczenia, starając się, aby każdy pacjent czuł się komfortowo w trakcie wizyty. Swoje umiejętności stale podnosi poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. W codziennej pracy stawia na wysoką jakość wykonywanych procedur. Szczególnie skupia się na stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz protetyce. Poza gabinetem lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, zaś wieczorami relaksuje się czytając dobrą książkę lub oglądając film.

Aleksandra Twardowska

Lek. dent. Aleksandra Twardowska

Stomatologia zachowawcza, pedodoncja

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów brała udział w wymianie semestralnej z Uniwersytetem Aldo Moro w Bari we Włoszech. Zdobywczyni pierwszego miejsca w X Międzynarodowej Konferencji Naukowej Studentów Uczelni Medycznych w Katowicach w Sesji Stomatologicznej Poprzez udział w szkoleniach i konferencjach nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyki. Ze względu na łagodne usposobienie często współpracuje z małymi pacjentami.

Katarzyna Falfasińska

Lek. dent. Katarzyna Falfasińska

Stomatologia zachowawcza, pedodoncja

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, gdzie była aktywnym członkiem kół naukowych, oraz została nagrodzona stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów. Brała udział w wielu Konferencjach Naukowych, a swoją wiedzę i umiejętności praktyczne nieustannie poszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W zawodzie stomatologa niezmiernie ceni sobie bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem. Dąży do tego, aby zabiegi były wykonywane całkowicie bezboleśnie, w komfortowej i miłej dla Pacjenta atmosferze, rozumiejąc jego potrzeby i oczekiwania. Satysfakcję sprawia jej uśmiech i zadowolenie pacjentów. Zawodowo rozwija się w dziedzinach Stomatologii Zachowawczej, Endodoncji oraz Chirurgii Stomatologicznej, którymi się pasjonuje. Jest lekarzem, który lubi swoją pracę, a w jej wykonywaniu dąży do perfekcji.

Lek. dent. Adam Angerman

Lek. dent. Adam Angerman

Ortodoncja

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Współpracuje ze specjalistą ortodontą z 25 letnim stażem. Certyfikowany lekarz systemu Invisalign (leczenie szynami nakładkowymi). Uczestnik licznych krajowych oraz zagranicznych sympozjów, szkoleń i warsztatów praktycznych z ortodoncji. Współpracuje w przygotowywaniu corocznych konferencji Opolskiego Koła Regionalnego PTO. Śmiało można powiedzieć że ortodoncja jest jego pasją.

Zobacz certyfikaty

Lek. dent. Paweł Miazga

Lek. dent. Paweł Miazga

Implantologia

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej z roku 2001. Od 2004 roku założyciel firmy 'Miazga- Stomatologia Mikroskopowa'. Leczenie, które państwu proponuje jest poparte ponad 10 latami doświadczenia, licznymi kursami, konferencjami i przede wszystkim pasją z jaką wykonuje swoją pracę.
W wolnych chwilach Pan Doktor oddaje się swojej pasji jaką jest fotografia.

Higienistka i asystentka stomatologiczna Justyna Duster

Justyna Duster

Higienistka i asystentka stomatologiczna

Ukończyła w 2009r Medyczne szkołę Policealna w Sosnowcu na kierunku Asystentka Stomatologiczna . W 2016 r podnosząc swoje kwalifikacje ukończyła Niepubliczne medyczne studium na kierunku Higienistka Stomatologiczna w Będzinie . Aby doskonalić swoje umiejętności i zainteresowania uczestniczyła w kursie ortodontycznym . W wolnym czasie lubi spędzać aktywnie czas (jazda na nartach, rowerze, rolkach).

Anna Padula

Anna Padula

Asystentka stomatologiczna

 

 
Anna Świecimska- Pałyga - ZnanyLekarz.pl