rejestracja online

Rejestracja telefoniczna: pn-pt 9:00-19:00Zadzwoń 881-966-143 881-966-143

Opinie o naszej klinice

Jesteś naszym pacjentem? dodaj swoją opinię

"W tym gabinecie poczułam się jak wyjątkowa osoba, pełny profesjonalizm. Przywróciliście mi uśmiech.Bardzo dziękuję całej załodze. "
"Wyglada na to, że po wielu wizytach w różnych gabinetach stomatologicznych w końcu trafiłem w odpowiednie ręce! Podoba mi się podejście Pani Doktor Pałygi do leczenia i nakreślony plan tego co należy wykonać. Poza tym jestem zadowolony z już zaleczonych zębów. Proces leczenia był dokładny i bez pośpiechu. Profesjonalne podejście, miła atmosfera, czysty i świeży gabinet. Polecam!!!!!!!!!!!!!! Paweł "
"W klinice Dr Nawrot leczył mój ząb kanałowo. Wszystko na jednej wizycie, pod mikroskopem, wszystko robione super narzędziami. Nigdy wcześniej nie miałem robionych zdjęć zęba rentgenem w trakcie i po leczeniu. To jest dentysta XXI WIEKU!!! Nigdzie indziej nie pójdę ani ja, ani moja żona, ani moje dzieci ani dzieci moich dzieci... :D "
"Doktor Pałyga jest najlepszą dentystką jaką spotkałam w życiu. Niesamowita wiedza, super podejście. Bałam się dentysty ale to co zastałam w gabinecie Pani Doktor przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Tam nic nie boli!!! :) Bardzo bardzo bardzo polecam i dziękuję "
"Gorąco polecam!Najlepszy gabinet w okolicy.Gabinet przyjazny dzieciom. Przemiła i profesjonalna obsługa. Dbają o pacjenta na najwyższym poziomie.Bez bólu."
"Pełen profesjonalizm. Pięknie odbudowaliście mi zęby. Dziękuję raz jeszcze i SZCZERZE POLECAM. Zadowolona pacjentka :) :) :)"
"Pierwszy raz prawie zasnąłem spokojnie na 'stole operacyjnym' :) dla spokoju przeprowadzenia napraw zębów, polecam."
"Szczerze polecam! Po jakimś czasie umawiania wizyt u dentysty z NFZ miałem dość i na szczęście trafiłem tutaj. Najlepsza dentystka."
"Wizytę w tym gabinecie wspominam z przyjemnością. Najlepszy dentysta w Sosnowcu! Polecam serdecznie"
"Zasłużona pozytywna opinia. Dzięki Stomatologii Pałyga mogę cieszyć się pięknym uśmiechem."
"Wszystko bez zarzutu - czystość, profesjonalizm, poczucie humoru. Potrafią odwrócić uwagę pacjenta od bólu."
"Sprawnie, szybko, bez bólu. Polecam Stomatologię Pałyga!"
Anna Świecimska- Pałyga - ZnanyLekarz.pl