rejestracja online

Rejestracja telefoniczna: pn-pt 9:00-19:00Zadzwoń 881-966-143 881-966-143

Opinie o naszej klinice

Jesteś naszym pacjentem? dodaj swoją opinię

"W klinice Dr Nawrot leczył mój ząb kanałowo. Wszystko na jednej wizycie, pod mikroskopem, wszystko robione super narzędziami. Nigdy wcześniej nie miałem robionych zdjęć zęba rentgenem w trakcie i po leczeniu. To jest dentysta XXI WIEKU!!! Nigdzie indziej nie pójdę ani ja, ani moja żona, ani moje dzieci ani dzieci moich dzieci... :D "
"Doktor Pałyga jest najlepszą dentystką jaką spotkałam w życiu. Niesamowita wiedza, super podejście. Bałam się dentysty ale to co zastałam w gabinecie Pani Doktor przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Tam nic nie boli!!! :) Bardzo bardzo bardzo polecam i dziękuję "
"Gorąco polecam!Najlepszy gabinet w okolicy.Gabinet przyjazny dzieciom. Przemiła i profesjonalna obsługa. Dbają o pacjenta na najwyższym poziomie.Bez bólu."
"Pełen profesjonalizm. Pięknie odbudowaliście mi zęby. Dziękuję raz jeszcze i SZCZERZE POLECAM. Zadowolona pacjentka :) :) :)"
"Pierwszy raz prawie zasnąłem spokojnie na 'stole operacyjnym' :) dla spokoju przeprowadzenia napraw zębów, polecam."
"Szczerze polecam! Po jakimś czasie umawiania wizyt u dentysty z NFZ miałem dość i na szczęście trafiłem tutaj. Najlepsza dentystka."
"Wizytę w tym gabinecie wspominam z przyjemnością. Najlepszy dentysta w Sosnowcu! Polecam serdecznie"
"Zasłużona pozytywna opinia. Dzięki Stomatologii Pałyga mogę cieszyć się pięknym uśmiechem."
"Wszystko bez zarzutu - czystość, profesjonalizm, poczucie humoru. Potrafią odwrócić uwagę pacjenta od bólu."
"Sprawnie, szybko, bez bólu. Polecam Stomatologię Pałyga!"
"Najlepszy dentysta w Sosnowcu! Polecam"
"Bardzo dziękuję. Jako jedyni podjęliście się ratowania mojego zęba - wszyscy inni chcieli go wyrywać. Leczenie kanałowe wykonane perfekcyjnie i bez bólu - zasłużone gratulacje!"
Anna Świecimska- Pałyga - ZnanyLekarz.pl