881 966 143 rejestracja online

Rejestracja telefoniczna: pn-pt 9:00-20:00Zadzwoń 881-966-143 881-966-143

Dr. Anna Świecimska-Pałyga ukończyła kurs PERIO III

W dniach 28-29.01. Dr Anna Świecimska-Pałyga ukończyła kurs 'PERIO III PLASTYCZNO- ESTETYCZNA CHIRURGIA PRZYZĘBIA. PERIOPROTETYKA I PERIOIMPLANTOLOGIA'. Prowadzącym był dr med.dent Arkadiusz J.Kuczek, który przekazywał swoją wiedzę z periodontologii i protetyki z pełnym zaangażowaniem i z najwyższym profesjonalizmem.

Kursanci zdobyli wiedzę z zakresu różnych technik pokrywania recesji. Sterowanej regeneracji tkanek miękkich. Aspektów periodontologicznych przy planowanych odbudowach protetycznych. Odbudowa wyrostka zębodołowego i kształtowanie tkanek pod przęsła mostów. Aspekty periodontologiczne przy implantach śródkostnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą periodontologii. 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności
Anna Świecimska- Pałyga - ZnanyLekarz.pl