881 966 143 rejestracja online

Rejestracja telefoniczna: pn-pt 9:00-20:00Zadzwoń 881-966-143 881-966-143

Anna Świecimska-Pałyga ukończyła kurs Periodontologii

W dniach 9-10 kwietnia Anna Świecimska-Pałyga brała udział w intensywnych warsztatach praktycznych dotyczących zagadnień chirurgii przyzębia we Wrocławiu.

Kurs ‘’Perio 2: Klasyczna chirurgia przyzębia', prowadzony przez pełnego energii dra med.dent Arkadiusza J.Kuczka, miał na celu przyswojenie przez uczestników ważnych w aspekcie praktycznym sposobów chirurgicznego leczenia stanów zapalnych przyzębia oraz wprowadzenie do plastyczno-kosmetycznej chirurgii przyzębia. Przyswojona przez kursantów podczas pierwszego dnia szkolenia ogromna dawka wiedzy została ugruntowana w niedzielę podczas ćwiczeń praktycznych.

Jesteśmy bardzo szczęsliwi, że możemy rozszerzyć ofertę dla naszych Pacjentów o zabiegi chirurgiczne wykonywane na przyzębiu. Więcej informacji dotyczących tych zabiegów znajdą Państwo z zakładce 'Periodontologia'.

 

Serdecznie zapraszamy!

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności
Anna Świecimska- Pałyga - ZnanyLekarz.pl