881 966 143 rejestracja online

Rejestracja telefoniczna: pn-pt 9:00-20:00Zadzwoń 881-966-143 881-966-143

Kiedy warto udać się do protetyka?

Pozbądź się problemu przebarwień i nierównego kształtu zębów. Dzięki zabiegom protetycznym nie tylko uzupełnisz braki w uzębieniu, ale także możesz poprawić estetykę swoich zębów. Zapewnij sobie piękny uśmiech już dziś.

 

Na czym polega protetyka stomatologiczna?

Leczenie protetyczne polega na kosmetycznej odbudowie lub odtworzeniu brakujących zębów. Protetyk to lekarz stomatolog, który zajmuje się uzupełnieniem brakujących zębów oraz odbudową utraconych tkanek zębów. Ogromne postępy w stomatologii pozwalają na zastosowanie różnorodnych rozwiązań. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych materiałów, lekarz protetyk może wyleczyć nawet najbardziej skomplikowane przypadki.

 

Kiedy warto skorzystać z leczenia protetycznego?

Jeżeli nie jesteś zadowolony z wyglądu swoich zębów i chciałbyś poprawić ich estetykę, wówczas z pewnością warto rozważyć poddanie się zabiegom protetycznym. Leczenie protetyczne wskazane jest przede wszystkim w sytuacji gdy:

  1. Chciałbyś poprawić estetykę zębów – Jeżeli nie jesteś zadowolony z koloru lub kształtu zębów powinieneś skonsultować się z protetykiem. Dzięki zastosowaniu licówek porcelanowych, koron oraz mostów wykonanych z najnowszych materiałów, możemy zapewnić piękny uśmiech każdemu pacjentowi.
  2. Chciałabyś uzupełnić brakujący ząb – Brak zęba ogranicza funkcję żucia, co źle wpływa na układ trawienny oraz kondycje stawów skroniowo-żuchwowych. Aby nie doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia, zdecyduj się na uzupełnienie ubytków. Wykonujemy ruchome i stałe uzupełnienia protetyczne, które gwarantują stabilność układu stomatognatycznego.
  3. Chcesz odbudować złamany ząb - wykonujemy korony na wkładach koronowo-korzeniowych lanych bądź z włókna szklanego, zapewniając nowy wygląd zęba i jego trwałość.

 

Protetyka w Gabinecie Stomatologia Pałyga

Zajmujemy się profesjonalną rekonstrukcją i odtworzeniem brakujących zębów. Wykonujemy nowoczesne protezy, które wyglądają bardzo naturalnie i gwarantują duży komfort użytkowania. Naszym Pacjentom zapewniamy szeroki wybór uzupełnień protetycznych:

  • Licówki porcelanowe,
  • Korony i mosty porcelanowe na metalu bezniklowym, na podbudowie z tlenku cyrkonu oraz na podbudowie złotej,
  • Wkłady i nakłady,
  • Protezy częściowe akrylowe,
  • Protezy całościowe akrylowe,
  • Protezy szkieletowe.

 

Protetyka w Sosnowcu
Stomatologia Pałyga w Sosnowcu - protetyka

 

Protetyka w Sosnowcu

Gabinet Stomatologia Pałyga przychodzi z pomocą wszystkim Pacjentom, którzy mają do czynienia ze znacznym uszkodzeniem lub utratą zębów. Pomagamy odtworzyć pierwotny stan zębów i poprawić ich estetykę, zapewniając naszym Pacjentom piękny, biały uśmiech.

Wybierając odpowiedni gabinet dentystyczny, warto zwrócić uwagę na opinie pacjentów. Przed zapisaniem się na wizytę do protetyka warto także sprawdzić cennik usług protetycznych różnych gabinetów i wybrać ten, który oferuje rozsądną cenę.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad możliwością założenia protezy zębowej, zapraszamy do odwiedzenia gabinetu Stomatologia Pałyga w Sosnowcu. Polecamy zapoznać się z usługami protetycznymi świadczonymi w sosnowieckim gabinecie Stomatologia Pałyga.

Zapewniamy kompleksową opiekę protetyczną naszych Pacjentów i trwałe zabezpieczenie leczonych zębów.

Sprawdź wolny termin
i umów się na wizytę!

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek

10:00-20:00

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności
Anna Świecimska- Pałyga - ZnanyLekarz.pl